Hayallerimin Kadını Bir Türk !

Yürekli, botokslu ve zengin.. heh he :)

Yürekli, botokslu ve zengin..

İtiraf ediyorum. Kendisi hem Türk, hem yürekli, hem botokslu, hem de zengin. Ayrıca astronot. Nasıl ama ?

Fotoğraftaki cemiyet dergisinin kapağında da görüleceği üzere yürek mürek o biçim. Ben röportajı da okudum. Ahu hanımın oteli varmış Les Ottomans diye çok lüks bir yer. 95 bin dolara uzaya turistlik etmeye gidecek ya orada bir de uzay müzesi kurmuş. Müzenin en güzide parçası Ahu hanımı temsilen konulan bir astronot maketi. Ulan makete niye botoks yaptınız imansızlar ?

Röportajın beni benden alan kısmı Ahu hanımın gezginliği bahsi. Ahu hanım çok geziyormuş. 156 ülke görmüş (aboovv!! – essah mı la? dedim kendi kendime, araştırdım, kadın doğru söylüyor arkadaşlar, o kadar ülke varmış dünyada). Neyse işte en çok etkilendiği yer de Papua Yeni Gine’ymiş. Şöyle diyor :

“Oradaki kabile yaşamı beni müthiş etkiledi. Öyle bir kabileyle karşılaştım ki henüz para nedir onu bile bilmiyorlar. Her alışverişlerini takas yoluyla yapıyorlar. Örneğin o ona patates veriyor, diğeri karşılığında yüzünü boyaması için boya veriyor. Sanki dünyanın dışında bambaşka bir yerdeydim” Bana bu kabileciler Ahu hanıma sağlam şov yapmışlar gibi geldi ama yine de

arkadaşların dümenini açık etmek istemem. Ayrıca bu noktada yürekli Türk kadınının aynı zamanda sosyolog da olduğunu görmüş oluyoruz. Oeh !

Ahu hanım botokslu astronot maketiynen

Ahu hanım botokslu astronot maketiynen

Devam ediyor Ahu hanım : “Ayrıca Antarktika’ya yaptığım seyahatte penguenlerin masumluğu ve saflığı da beni çok etkileyen şeylerden biridir” Evet, vallah bizi de etkilemişlerdi CNN Türk’te ilk çıktıklarında :)